Jump to content

Welcome to DevilZ Community
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Cerere moderator

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Dewast.BELEAUA

Dewast.BELEAUA

Membru începător

• Group:
    Membru
  • Member Number:
    1104
    • Steam ID:-
    • Time Online: 5h 11m 14s
    MENTION

1. Nume :Dewast
    2. Vârstă :16
    3. Prezintă-te :Salut,ma numesc Darius si sunt din Cluj-Napoca.Eu am frumoasa varsta de 16 ani si imi place foarte mult Photoshop-ul,CS:GO-UL si sa stau noapte pe FB cu prieteni.As putea sa zic ca sunt istet nu-mi place sa ma bag in seama motoul meu este Respecta si vei fi respectat.
    4. Ai citit Regulamentul? :Da,l-am citit.
    5. Număr de posturi(minim 100) :Nu am pentru ca sunt nou le voi face.
    6. Ai moderat și alte forumuri ? :Desigur de accea as vrea sa revin in a modera.
    7. Ești sigur că vrei acest grad? :Desigur.
    8. Categoria pe care doreşti să o moderezi :La care este nevoie nu m-am uitat inca dar daca nu este moderator la design as dori acolo daca este orcine.
    9. Cât timp îţi petreci pe forum? :Cat timp stau la PC automat acel timp este petrecut si pe forum
    10. Alte lucruri de menţionat :Daca nu voi fi acceptat nu este nici o problema pentru ca orcum stiu ca sunt nou si nu aveti sa stiti cum ma descurc sa daca mint in ceea ce am spus.Multumesc pentru timpul acordat citiri aplicatie mele.

Edited by Dewast, 04 August 2017 - 07:58 PM.

xCristiNuZz

xCristiNuZz

......

• Group:
    Fondator
  • Member Number:
    2
    • Steam ID:xCristiNuZz
    • Time Online: 57d 13h 20m
    MENTION

Acceptat
    Topic Closed